Sakarya ikinci el eşya,

Eşyalarınızın montaj ve kurulumu, beyaz eşya tamiri, mobilya tamiri, bilgisayar tamiri, telefon ve TV tamiri yapılır.

 

İkinci el beyaz eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Beyaz eşyalarınızın çabuk satılabilmesi için nelere dikkat etmeniz gereklidir?

 

  • Çalışır Durumda Olmalı: Sizlerden beyaz eşya alırken bizlerin ilk dikkat ettiğimiz nokta ikinci el beyaz eşyanızın çalışır durumda olmasıdır. Çalışmayan ikinci el hiçbir beyaz eşyayı tercih etmemiz mümkün değildir.Çünkü ikinci el bir beyaz eşyayı alıp tamir ettirmemiz, sonra müşterilerimizin hizmetine orijinal bir beyaz eşya gibi sunmamız ticaret anlayışımıza uymamaktadır. Tamir görmüş bir beyaz eşyadan eski randımanını almak imkansızdır.
  • Temiz Olması : Değerlendirmeyi düşündüğünüz beyaz eşyanızın çalışır olması gerektiği kadar önemli olan bir diğer etken ise temiz olmasıdır. Ne kadar yeni olursa olsun, ne kadar son model olursa olsun beyaz eşyanın temiz olması alışımız için son derece önemlidir. Beyaz eşyanız belki 10 yıllık bir beyaz eşya ancak temiz olması durumunda tercih sebebi olabilir. Sizler de takdir edersiniz ki kir pas içinde olan, sararmış ikinci el beyaz eşya ürünlerini hiç kimse tercih etmeyecektir.
  •  Parçalarının Tam Olması : Bir beyaz eşyanın eksik bir parçasının olmaması da çok önemlidir.Düğmelerinde,kapaklarında,iç kısımlarında eksik bir parçasının olması, beyaz eşyanızı almamız noktasında bizleri çekimser kılar.